قوانین ومقررات

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

مقدمه : امنیت در خریدهای اینترنتی

  در دنیای امروزی سیر پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و نوآوریهای حاصل از آن، موجب پیدایش خدمات جدیدی ازجمله فضای مجازی شده است.دراین صورت باید برای ارتباط صحیح بین دوطرف مواردزیر صورت گیرد:

نام و نام خانوادگی باید کامل و واقعی باشد و با حروف فارسی ونظایردر سایت ثبت شود.

آدرس کاربری باید واقعی و کامل باشد.

در صورتی که نام و یا آدرس شما به صورت غیر واقعی باشد عواقب ناشی از ارسال کالا به آن اسم و یا آدرس به عهده فرد هدف خواهدبود.

ایمیل شما باید صحیح باشد  پس از درج ایمیل غیر واقعی خودداری نمایید.

شماره تلفن ثابت و شماره موبایل خود را با دقت وارد کنید تا بتوانیم در مواقع لزوم با شما در ارتباط باشیم.

نکات مهم در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی

در مواردی که ارسال توسط شرکتهای پستی انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم به شرکت پستی مورد نظر مشتری در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد

مشتریان هنگام دریافت کالا از شرکتهای پستی می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک، کالا را از بسته بندی خارج و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا از شرکت پستی مربوطه را امضاء نماید زیرا در غیر اینصورت امضاء دریافت کالا به منزله دریافت صحیح و سالم کالا بوده و پس از آن هیچگونه ادعایی از جانب مشتری توسط شرکتهای پستی قابل پذیرش نیست. بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی باشد، مشتری ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به مرکزانتشارات توسعه علوم اطلاع دهند و از طریق فروشگاه پیگیر موضوع گردد.

لازم به توضیح است که هر گونه اقدامی خارج از چارچوب فوق موجب خواهد گردید که فروشگاه امکان هیچگونه پیگیری و حمایت از مشتریان را نداشته باشد.

دریافت کالای مشابه به انتخاب خوداسترداد وجه لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداقل زمان ممکن  انجام خواهد شد و فروشگاه درصورت پی بردن به اشتباه خود درفرایند تصمیم گیری جوابگو خواهد بود.

تنها شروط لازم برای اینکار عبارتند از:

مشتری قبل از 7 روز نسبت به تکمیل و ارسال فرم ایراد فنی اقدام و شماره پیگیری دریافت نماید. عدم دریافت کد رهگیری در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.ایراد فنی مورد تایید کارشناسان آریو دیجی قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه  و یا سایر مشکلات عمدی دراین راستا .کالای خریداری شده دارای یکی از گارانتی های ارائه شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری نشده باشد. موفق وپیروز باشید.